• 20 Yanvar faciəsinin qurbanları Gürcüstanda anılıb 20 Yanvar faciəsinin qurbanları Gürcüstanda anılıb
  • ABŞ Azərbaycanlıları Şəbəkəsi 20 Yanvar faciəsinin 28-ci ildönümü ilə bağlı yeni kampaniyaya başlayıbABŞ Azərbaycanlıları Şəbəkəsi 20 Yanvar faciəsinin 28-ci ildönümü ilə bağlı yeni kampaniyaya başlayıb
  • Amsterdamda Azərbaycan ilə bağlı geniş təqdimat keçirilibAmsterdamda Azərbaycan ilə bağlı geniş təqdimat keçirilib
  • Daşkənddə Özbəkistandakı Respublika Azərbaycan Milli Mədəniyyət Mərkəzinin (RAMMM) hesabat-seçki konfransı keçirilibDaşkənddə Özbəkistandakı Respublika Azərbaycan Milli Mədəniyyət Mərkəzinin (RAMMM) hesabat-seçki konfransı keçirilib
  • Prezident İlham Əliyev 2018-ci ili ölkəmizdə Prezident İlham Əliyev 2018-ci ili ölkəmizdə "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti İli" elan edib


ELM VƏ TƏHSİL KOMİSSİYASI


   

                      Komissiyanın sədri- Misir Mərdanov,

                      sədr müavini- Arif Mehdiyev

 

 

                       Komissiyanın üzvləri:

1.        Bəhram Atabəyli                               ( İsveç)

2.     Allahyar Caved                                    ( Norveç)

3.     Cəfər Torabi                                        ( Fransa)

4.     Bəxtiyar Siracov                                  ( Avstriya)

5.     Rza Talibi Dəryani                                ( AFR)

6.     Eva Maria Aux                                      (AFR)

7.     Əhməd Yazdani                                    (AFR)

8.     Mansur Abbas Rəşidi                           (AFR)

9.     İbrahim Alev                                         –(AFR)

10.   Ülkər Səmədova                                 (Böyük Britaniya)

11.   Fəridə Pənahova                                (Böyük Britaniya)

12.   Füzuli İsmayılov                                   (Latviya)

13.   Xaqani Qayıblı                                     (Estoniya)

14.   Niyazi Hacıyev                                     (Estoniya)

15.   Rahib Abbasov                                   (RF)

16.   Məmmədbağır Əliyev                    -(RF-dan qrup rəhbəri)

17.   Saleh Əliyev                                        (RF)

18.   Fuad Əliyev                                          –(RF)

19.   Yusif  Əmiraslanov                             (RF)

20.   Balamirzə Əhədov                                –(RF)

21.   Yaşar Həsənov                                     (RF)

22.   Əfrand Daşdəmirov                             (RF)

23.   Tahir Cəfərli                                          (RF)

24.   Heydər İmanov                                     (RF)

25.   Əhməd İsgəndərov                              (RF)

26.   Svetlana Qasımova                              –(RF)

27.   Nazim Qarayev                                    (RF)

28.   Aida Quliyeva                                       (RF)

29.   Boris Kürdümov                                   (RF)

30.   Camal Məmmədov                               (RF)

31.   Vaqif Namazov                                     –(RF)

32.   Aza Rəhmənova                                  (RF)

33.   Cəmil Sadıqbəyov                               –(RF)

34.   Əzizağa Şahverdiyev                           (RF)

35.   Valeh Hacıyev                                       –(Gürcüstan)

36.   Novruz Bayramov                                 (Gürcüstan)

37.   Kamandar İsmayılov                            (Gürcüstan)

38.   David Əhmədov                                    (Gürcüstan)

39.   Şahin Babanlı                                        (Ukrayna)

40.   Məmməd Bağırov                                  (Ukrayna)

41.   Mikayıl Ələkbərov                                  (Ukrayna)

42.   Ərəstun Baxşəliyev                               –(Ukrayna)

43.   Əhməd Səmədov                                  (Ukrayna)

44.   Fərhad Turanlı                                       (Ukrayna)

MEDİATEKA
Videoqalereya Fotoqalereya Nəşrlər
2010-01-05
AZƏRBAYCAN DİASPORUNA DÖVLƏT QAYĞISI (III KİTAB)
VEB LAYİHƏLƏR


Azərbaycan Respublikası Diasporla İş Üzrə Dövlət Komitəsi. All rights reserved