• Fuad Muradovun Gürcüstana ilk rəsmi səfəri  Gürcüstan mətbuatında geniş işıqlandırılıbFuad Muradovun Gürcüstana ilk rəsmi səfəri Gürcüstan mətbuatında geniş işıqlandırılıb
  • Gürcüstanın Starvision televiziya kanalında  Fuad Muradovun müsahibəsi yayımlanacaqGürcüstanın Starvision televiziya kanalında Fuad Muradovun müsahibəsi yayımlanacaq
  • Gürcüstanda səfərdə olan Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Fuad Muradov iyunun 16-da bu ölkənin barış və vətəndaş bərabərliyi üzrə dövlət naziri Ketevan Tsixelaşvili ilə görüşübGürcüstanda səfərdə olan Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Fuad Muradov iyunun 16-da bu ölkənin barış və vətəndaş bərabərliyi üzrə dövlət naziri Ketevan Tsixelaşvili ilə görüşüb
  • Bolnisi rayonunun Faxralı kəndində ictimaiyyət nümayəndələri ilə görüş keçirilibBolnisi rayonunun Faxralı kəndində ictimaiyyət nümayəndələri ilə görüş keçirilib
  • Diaspor rəhbəri Misirin nüfuzlu  televiziya kanalının qonağı olub.Diaspor rəhbəri Misirin nüfuzlu televiziya kanalının qonağı olub.


MƏDƏNİYYƏT KOMİSSİYASI


 

             Komissiyanın sədri- Polad Bülbüloğlu,

             sədr müavini- Yaşar Qarayev

 

              Komissiyanın üzvləri:

1.     Aytən Muradova                            (Fransa)

2.     Şahin Sinariyə                                (Fransa)

3.     Fred Qazaxbəyli                             (Fransa)

4.     Paskal Hacıbəyli                             (Fransa)

5.     Benjamin Hacıbəyli                         (Fransa)

6.     Klevan Hacıbəyli                             (Fransa)

7.     Səttar Piran                                     (Avstriya)

8.     Orxan Ciftçi                                    (Avstriya)

9.     Uli Rotfus                                        (AFR)

10.   Gülnarə Rotfus                               (AFR)

11.   Samirə İsmayılova                         (AFR)

12.   İbrahim Əhrari                               (AFR)

13.   Əşrəf Heybətov                             (AFR)

14.   Abdulqədir Unaltəkin                     (AFR)

15.   Əkbər Behkəlam                            (AFR)

16.   Maqsud Pənahi                               (AFR)

17.   Nurəddin Turan                              (İsveçrə)

18.   Nigar Səmədova                             (İsveç)

19.   Cavad Delaxti                                 (İsveç)

20.   Rəhman Xətibi                                 (Böyük Britaniya)

21.   Müslüm Eldarov                              (Böyük Britaniya)

22.   Eləddin Faterazi                              (Böyük Britaniya)

23.   Behnaz Faterazi                              (Böyük Britaniya)

24.   Yaşar Ostacloo                                (Danimarka)

25.   Siruz Bibək                                      (Danimarka)

26.   Oqtay Zeynalov                               (Estoniya)

27.   Arif  Məhərrəmov                            (Latviya)

28.   Məmmədəli Ağayev                         (RF)

29.   Çingiz Ağayev                                  (RF)

30.   Atəş Əliyev                                       (RF)

31.   Yusif  Əsgərov                                  (RF)

32.   Nəsib Verdiyev                                 (RF)

33.   Ələkbər Həsənov                              (RF)

34.   Yuliy Qusman                                    (RF)

35.   Rüstəm İbrahimbəyov                - (RF-dən qrup rəhbəri)

36.   Səyavuş İbrahimov                           (RF)

37.   Mahir İlyasov                                    (RF)

38.   Rafael Quliyev                                  (RF)

39.   İlham Kazımov                                  (RF)

40.   Müslüm Maqomayev                         (RF)

41.   Tamilla Mahmudova                         (RF)

42.   Arif Mirzəyev                                    (RF)

43.   Aleksandr Nikitin                              (RF)

44.   Aleksandr Odensov                          (RF)

45.   Tahir Salahov                                   (RF)

46.   Asya Sultanova                                (RF)

47.   İlham Xanbudaqov                           (RF)

48.   Faiq Cəbiyev                                    (RF)

49.   Tamilla Şıxməmmədova                    (RF)

50.   Mişşi Yuxma                                      (RF)

51.   İmir Məmmədov                               (Gürcüstan)

52.   Məmməd Gülməmmədov                  (Gürcüstan)

53.   Xaləddin Yolçuyev                            (Gürcüstan)

54.   Osman Osmanov                               (Gürcüstan)

55.   Alı Alıyev                                          (Gürcüstan)

56.   Lətif Bayramov                                  (Gürcüstan)

57.   Qurban Abbasov                           - (Ukraynadan qrupun rəhbəri)

58.   Murad Ömərov                                   (Ukrayna)

59.   Minola Miroşniçenko                          (Ukrayna)

60.   Akif Dadaşov                                      (Ukrayna)

61.    Katib Məmmədov                               (Ukrayna)

MEDİATEKA
Videoqalereya Fotoqalereya Nəşrlər
2006-03-16
AZƏRBAYCAN DİASPORUNA DÖVLƏT QAYĞISI
VEB LAYİHƏLƏR


Azərbaycan Respublikası Diasporla İş Üzrə Dövlət Komitəsi. All rights reserved